1200x628px 04

W naszej szkole trwa rekrutacja do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Z wielką przyjemnością powitamy w naszej społeczności wszystkich nowych uczniów.

Ze swojej strony obiecujemy, że będziemy wzmacniać naturalną ciekawość świata każdego naszego ucznia, rozwijać ich kometencje społeczne i inteligencję emocjonalną, uczyć, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Stawiamy na indywidualne podejście do ucznia i dobry kontakt uczniów z nauczycielem, kadrę otwartą na nowoczesną edukację i bezpieczne, przyjazne warunki nauki, od września 2017r. w nowym budynku szkoły!

Jak wygląda Świat Naszej Szkoły? Zobacz szczegóły w naszej ulotce poniżej.poznaj swiat naszej szkoly

 

A więcej szczegółów dotyczących rekrutacji znajdziecie TUTAJ, wystarczy kliknąć :)

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz